ООО УКРАЇНСЬКІ ІНФОСИСТЕМИ 

Киев

Сферы деятельности

СМИ, маркетинг, реклама, BTL, PR, дизайн, продюсирование

Строительство, недвижимость, эксплуатация, проектирование

Телекоммуникации, связь

Я хочу тут работать
×

ООО УКРАЇНСЬКІ ІНФОСИСТЕМИ 

IT компанія «Українські Інфосистеми» є провайдером Інтернет та послуг Телефонії, а такох усіх інших телекомунікаційних послуг та обладнання. Компанія займається проектуванням та будівництвом і керується стилем роботи "Все IT під ключ".

Наша компанія володіє великим досвідом проектування та будівництва малих і великих кабельних мереж різного напрямку: від стандартних СКМ до багаторівневих інтегрованих один в одного охоронних систем і систем автоматизації. Ми маємо всі необхідні ліцензії та дозвільні документи, самостійно здійснюємо конструкторські, розрахункові та супровідні роботи, виконання та друк креслень з точними й однозначними пояснювальними записками, оформляємо докладні проекти; складаємо кошториси та календарні плани, виконуємо роботи по взаємодії з підрядниками і організаціями замовника.

Метою компанії є постійне підвищення рівня автоматизації, безпеки і комфорту в роботі наших клієнтів, а також постійне зниження їх витрат, чого ми досягаємо удосконалюючи свій професійний рівень і підвищуючи якість обслуговування.

Більш детально на нашому сайті http://ukrinfosystems.com.ua/uk/about/